caciques سیگار مردان بیماری کودکان

caciques: سیگار مردان بیماری کودکان مبتلا شدن سرطان ریه سرطان دهان سرطان سینه عوارض مصرف مصرف سیگار سرطان دهان

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی بیش از ۳۰ میلیون ایرانی از فیلترشکن استفاده می‌کنند / محمود صادقی

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس با بیان اینکه بیش از ۳۰ میلیون ایرانی از فیلترشکن استفاده می‌کنند، گفت: راه حل تقویت خبر رسان‌های داخلی روش‌های ر

بیش از ۳۰ میلیون ایرانی از فیلترشکن استفاده می‌کنند / محمود صادقی

محمود صادقی: بیش از ۳۰ میلیون ایرانی از فیلترشکن استفاده می کنند

عبارات مهم : تلگرام

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس با بیان اینکه بیش از ۳۰ میلیون ایرانی از فیلترشکن استفاده می کنند، گفت: راه حل تقویت خبر رسان های داخلی روش های رانتی نیست.

به گزارش اعتماد، محمود صادقی با اشاره به زمزمه هایی مبنی بر احتمال برطرف فیلتر تلگرام، اظهار کرد: سیاست فیلترینگ، محدود کردن فضا، سانسور و اقداماتی از این قبیل با توجه به اینکه در عصر انفجار اطلاعات قرار داریم محکوم به شکست است و فیلتر خبر رسان تلگرام نیز از این قاعده مستثنی نیست.

بیش از ۳۰ میلیون ایرانی از فیلترشکن استفاده می‌کنند / محمود صادقی

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اصولا بستن و محدود کردن موجب شدت یافتن و حساسیت می شود و حس کنجکاوی فرد را جهت استفاده زیاد جنبش می کند، افزود: در حال حاضر بیش از ۳۰ میلیون ایرانی از ابزار فیلتر شکن استفاده می‎کنند که این مسئله مضرات زیادی را به دنبال دارد.

وی افزود: این فیلتر شکن ها خود بد افزار به شمار می آیند و بسیاری از این فیلترشکن ها ابزاری جهت دزدی اطلاعات محسوب می شوند؛ افزون بر این مسئله استفاده عمومی از فیلترشکن جهت سنین پایین مضر است و زمینه ای بعضی از این فیلترشکن ها مخاطب را به صورت هدایت شده است به سایت های مستهجن سوق می دهد.

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس با بیان اینکه بیش از ۳۰ میلیون ایرانی از فیلترشکن استفاده می‌کنند، گفت: راه حل تقویت خبر رسان‌های داخلی روش‌های ر

عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه راه حل تقویت خبر رسان های داخلی ایجاد فضای رانتی نیست، افزود: در درجه نخست باید جهت استفاده بازدیدکنندگان ایرانی از اینترنت اعتمادسازی کرد و بعد از آن نیز مزیت های رقابتی خبر رسان ها را ارتقا داد.

صادقی با طرح این سئوال که باید مشخص شود نشانه از فیلترینگ چه بوده هست، ادامه داد: آیا نشانه از این فیلترینگ چیزی به غیر از محدود کردن دسترسی مردم به چند کانال خبری دروغ پرداز بود؛ درحالیکه امروز با گستردگی بالای اپلیکیشن ها دیگر نمی توان جلوی سیل اطلاعات را گرفت و در صورت فیلتر تلگرام، مخاطبان باز هم به آسانی به اطلاعات مد نظر خود دسترسی پیدا می کنند.

واژه های کلیدی: تلگرام | میلیون | ایرانی | استفاده | اطلاعات | فیلترینگ | فیلتر شکن | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz