caciques سیگار مردان بیماری کودکان

caciques: سیگار مردان بیماری کودکان مبتلا شدن سرطان ریه سرطان دهان سرطان سینه عوارض مصرف مصرف سیگار سرطان دهان

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی نمی‌توان مردم را وادار کرد از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده کنند / نماینده مجلس

سخنگوی فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه «از بین بردن مسابقه و ایجاد فضای انحصاری در مورد پیام‌رسان‌های داخلی آینده آنها را به صنعت ماشین دچار می‌کند» گفت که نمی

نمی‌توان مردم را وادار کرد از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده کنند / نماینده مجلس

نماینده مجلس: نمی توان مردم را وادار کرد از خبر رسان های داخلی استفاده کنند

عبارات مهم : ماشین

سخنگوی فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه «از بین بردن مسابقه و ایجاد فضای انحصاری در مورد خبر رسان های داخلی آینده آنها را به صنعت ماشین دچار می کند» گفت که نمی توان به زور مردم را وادار به استفاده از خبر رسان های داخلی کرد.

بهرام پارسایی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: به طور کلی حمایت از تولیدات داخلی خواست هر ایرانی و انسان وطن دوستی است و ما باید کمک کنیم کشور رو به توسعه برود و پرسشها اشتغال نیز حل شود، ولی در عین حال نباید هر کالایی را هم به زور به خورد مردم بدهیم. هیچ کشوری نیست که بتواند در تمام زمینه ها تولید داخل داشته باشد بلکه آنچه استعداد و توانمندی کشورهاست مورد توجه قرار می گیرد و تولیدات در این زمینه تقویت می شود ولی اینطور نیست که بگوییم همه چیز را خودمان تولید می کنیم آیا که نمی شود دروازه های کشور را بست.

نمی‌توان مردم را وادار کرد از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده کنند / نماینده مجلس

این نماینده مجلس با بیان اینکه «ایجاد انحصار در بعضی صنایع داخلی مثل ماشین خسارت هایی را به کشور وارد می کند» افزود: متاسفانه سوء مدیریت و عدم برنامه ریزی باعث شد یک فضای انحصاری و غیررقابتی در بازار ماشین ایجاد شود. ما باید از محصولات داخلی حمایت کنیم در عین حالی که حقوق مصرف کننده و شهروندان را هم حفظ می کنیم ولی اگر قرار باشد در زمینه خبر رسان ها انحصاری جهت داخلی ها ایجاد کنیم و مسابقه را در این زمینه از بین ببریم اوضاع آنها بهتر از صنعت ماشین نخواهد بود یعنی نه می توانند ذائقه مشتری و مطالبات آن را جواب دهند و نه توسعه پیدا می کنند و انگیزه را جهت توسعه از بین می برند.

سخنگوی فراکسیون حقوق شهروندی همچنین با تاکید بر ضرورت حمایت از خبر رسان های داخلی، تصریح کرد: در عین حال باید فضای رقابتی در این زمینه حفظ شود و حق گزینش مردم هم از بین نرود. ما نمی توانیم قیم مردم شویم و به جای آنها گزینش کنیم. باید خبر رسان های بین المللی را داشته باشیم و البته خبر رسان های داخلی را هم تقویت کنیم و اجازه دهیم با نمونه های خارجی مسابقه کنند ولی نمی توانیم به زور مردم را وادار کنیم که از خبر رسان داخلی استفاده کنند.

سخنگوی فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه «از بین بردن مسابقه و ایجاد فضای انحصاری در مورد پیام‌رسان‌های داخلی آینده آنها را به صنعت ماشین دچار می‌کند» گفت که نمی

پارسایی ادامه داد: بعضی کشورهای متحجر خاورمیانه جدیدا ژست آزادی طلبی و حقوق شهروندی می گیرند و فعالیت های خود را در عرصه های متفاوت گسترش می دهند. در چنین شرایطی ما نمی توانیم فضای رقابتی را از بین ببریم و حق گزینش مردم را از آنها سلب کنیم یا اینکه صلاح مردم را به جای خودشان تشخیص دهیم. ما می توانیم نظر مردم را بگیریم و ببینیم ذائقه آنها چیست.

وی در آخر با اشاره به جلسه غیرعلنی مجلس در آخرین روز کاری سال ۹۶ راجع به فضای مجازی، گفت: این جلسه به گونه ای بود که می درخواست کردند زمینه سازی کنند و مجلس را قانع و توجیه کنند که چنین اتفاقاتی بیفتد ولی صحبت ها قانع کننده نبود و من در اکثریت مجلس هم استقبالی نسبت به این عنوان ندیدم و به نظرم مجلس قانع نشد.

واژه های کلیدی: ماشین | استفاده | نماینده مجلس | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz