caciques سیگار مردان بیماری کودکان

caciques: سیگار مردان بیماری کودکان مبتلا شدن سرطان ریه سرطان دهان سرطان سینه عوارض مصرف مصرف سیگار سرطان دهان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ستارگان ثروتمندی که زندگی خاکی و ساده‌‌ایی دارند

در ادامه این مطلب شما را با چندین ستاره بزرگ و آشنا شده است آشنا می کنیم که علیرغم شهرت و ثروت زیادشان هنوز زندگی خاکی و معمولی دارند.

ستارگان ثروتمندی که زندگی خاکی و ساده‌‌ایی دارند

ستارگان ثروتمندی که زندگی خاکی و راحت ایی دارند

عبارات مهم : زندگی

در ادامه این مطلب شما را با چندین ستاره بزرگ و آشنا شده است آشنا می کنیم که علیرغم شهرت و ثروت زیادشان هنوز زندگی خاکی و معمولی دارند.

عموماً همه بر این باورند که هنگامی که به شهرت می رسید و پول زیادی در می آورید زندگی شما به طور کلی عوض کردن می کند بعضی در جستجوی چنین زندگی هستند ولی بعضی دیگر از آن دوری می کنند. ولی اگر این ستاره های بزرگ به شهرت و ثروت خوشامد گفته ولی زندگی آن ها عوض کردن محسوسی نکند چه؟ در مورد سوپراستارهایی که هنوز از فروشگاه های معمولی خرید کرده و کارهای راحت خود را به دستیارانشان واگذار نمی کنند جه؟ در ادامه این مطلب شما را با چندین ستاره بزرگ و آشنا شده است آشنا می کنیم که علیرغم شهرت و ثروت زیادشان هنوز زندگی خاکی و معمولی دارند.

۱- لئوناردو دی کاپریو

لئوناردو دی کاپریو این روزها یکی از بازیگران هالیوودی است که در زمینه کارهای خیریه فعالیت قابل توجهی دارد و حسن نیت او از منزل خودش شروع می شود. او سه ماشین با سوخت غیرفسیلی دارد که یکی از آن ها مدل تسلا هست. وی گفته که تنها اهمیت پول جهت وی این است که به او آزادی بیشتری جهت گزینش پروژه هایی که به عنوان یک بازیگر جهت او اهمیت دارند می دهد. به عبارت دیگر وی پول را به خاطر این که زندگی تجمل گرایانه ای داشته باشد نمی خواهد.

وی زیاد دلواپس این است که چیزی جهت کسانی که در فقر زندگی می کنند به جای بگذارد و بیش از همه قصد دارد این کار را با تاثیر مثبت بر روی محیط زیست و نه روی هم انبار کردن کالاهای لوکس بی مصرف انجام دهد. بنیاد خیریه او در سال ۲۰۱۳ بیش از ۳ میلیون دلار بری حفظ محیط زندگی ببرها و ۱۵ میلیون دیگر نیز جهت اجرای پروژه های نو و موثر در زمینه اصلاح شرایط محیط زیست در سراسر دنیا جمع آوری کرده است.

۲- جی لنو

ستارگان ثروتمندی که زندگی خاکی و ساده‌‌ایی دارند

شاید یکی از مشهورترین مجرهای برنامه های زنده شبانه در تاریخ تلویزیون جی لنو باشد که در طول سه دهه فعالیت خود طرفداران زیادی کسب کرده و ثروت زیادی نیز بدست آورده هست. ثروت خالص او در وقت نوشتن این مقاله بیش از ۳۵۰ میلیون دلار برآورد شده است هست. ولی وی در تمام طول این سال ها زندگی راحت ای داشته است.

وی در دوران جوانی دو شغل داشت که یکی را جهت پرداخت هزینه ها و دیگری را جهت اهداف آینده اش انجام می داد. وی بعد از بازنشسته شدن از برنامه ی شبانه خود که بخش اعظم درآمدهای حضور در این برنامه را بعد انداز کرده هست، زندگی بسیار راحت ای دارد که با آن چه در برابر دوربین دیده می شود کاملاً متفاوت هست. بر اساس ادعاهای خود او، جی لنو حتی یک دلار از درآمدهای خود از بابت برنامه تلویزیونی اش را خرج نکرده است.

۳- سارا جسیکا پارکر

در ادامه این مطلب شما را با چندین ستاره بزرگ و آشنا شده است آشنا می کنیم که علیرغم شهرت و ثروت زیادشان هنوز زندگی خاکی و معمولی دارند.

جسیکا پارکر بازیگری است که حتی در اوج شهرت نیز در یک آپارتمان در نیویورک سیتی زندگی می کرد که اجاره آن ۷۰۰ دلار در ماه بود و با خرید کفش های بدلی و هر شب ساندویچ خوردن بیگانه نبود. بر اساس برآوردها وی در حال حاضر بیش از ۹۰ میلیون ثروت خالص دارد. وی در مصاحبه ای در سال ۲۰۰۸ گفته که تلاش سخت جهت پول درآوردن برایش اهمیت دارد و در طول تمام سال های جوانی اش لباس های دیگران را به تن پسرش می پوشانده است.

وی گفته که مادرش تمامی لباس های دوران کودکی برادران پارکر را نگه داشته بود. به همین علت وی هیچ نیازی نمی دیده که جهت پسرش لباس های نو بخرد و ادعا کرده که به یاد نمی آورد جهت فرزندش لباس نو خریده باشد. وی در یک خانواده نسبتاً مرفه ولی صرفه جو بدنیا آمده و همراه با همسرش، متیو برودریک و سه فرزندشان در یک آپارتمان نسبتاً راحت در نیویورک سیتی زندگی می کنند. علاوه بر این گفته می شود که وی بخشی از لباس های شخیت کِری در سریال محبوبش را گزینش کرده و جهت خود نگهداشته هست. به همین علت بعد از آخر این سریال وی دیگر نیازی به خرید لباس های تازه نخواهد داشت.

۴- سارا میشل گلار

این بازیگر مشهور سریال های تلویزیونی که همه او را با نقش بافی در سریال «باقی قتل خون اشام» می شناسند نیز به لطف زندگی دوران کودکی همراه با مشکل خود این روزها زندگی راحت ای را جهت خود گزینش کرده و پول هایش را ریخت و پاش نمی کند.

پدر او زمانی که سارا کودکی بیش نبود آن ها را ترک کرد و بدهید ترتیب او صرفه جویی و راحت زیستی را از مادرش آموخت. به همین علت وی از استفاده از کوپن های تخفیف خجالت نکشیده و هر لحظه دوست دارد عالی ترین معامله ها را انجام دهد. او این روزها با دو فرزندش سرگرم است و به گفته ی خودش همواره از کوپن های تخفیف استفاده کرده و زمانی که تخفیف وجود داشته باشد از فروشگاه های عمده فروشی ماهی می خرد. وی در این باره گفته است:” من هر لحظه از کوپن های تخفیف استفاده می کنم. آیا باید جهت چیزی که دیگران بابت آن پول کمتری می پردازند شما پول بیشتری بپردازید؟”.

۵- تایرا بنکس

ستارگان ثروتمندی که زندگی خاکی و ساده‌‌ایی دارند

شاید باور نکنید که این سرمایه گذار، سوپرمدل، بازیگر و مجری مشهور که از دانشگاه هاروارد نیز فارغ التحصیل شده است زندگی بسیار راحت و معمولی داشته باشد. در واقع تایرا بنکس چیزهای زیادی از مادر خود آموخته است که در سال های اول فعالیت تایرا همراه او بوده و همه جا با او سفر می کرد. وی درس های زندگی راحت را به دخترش آموخت و شیوه کسب درآمد و بعد انداز کردن تا حد ممکن را به او یاد داد. در مصاحبه ای با روزنامه نیویورک تایمز در سال ۲۰۰۸، تایرا بنکس خود را زنی «سرفه جو و راحت زیست» نامید.

وی اعتراف کرده که در دوران کودکی نیز مقداری از پول توجیبی خود را بعد انداز کرده و تنها ولخرجی های او در سال های اخیر مربوط به خوراکی و محصولات آرایشی گران قیمت بوده هست. وی همچنین گفته که همواره از حسابدار خود می پرسد که آیا می تواند فلان چیز را بخرد که جهت زنی با بیش از ۹۰ میلیون دلار ثروت خالص کمی عجیب بنظر می رسد.

۶- دَیو گرول

دیو گرول عضو یکی از بزرگ ترین گروه های موسیقی راک تاریخ است ولی هنوز هم مثل یک موسیقیدان راحت زندگی می کند. اگر چه همکاری او با گروه نیروانا و فو فایترز ثروتی ۲۲۵ میلیون دلاری را جهت وی به همراه داشته ولی گرول همچنان از زیاده روی در خرج کردن پول هایش واهمه دارد. وی در مصاحبه ای با بیزینس اینسایدر در سال ۲۰۰۳ اعتراف کرد که علی رغم داشتن مقدار زیادی پول از خرج کردن آن واهمه دارد.

وی که از ورشکست شدن به شدت می ترسد هیچ وقت نتوانسته مدرک دیپلم خود را بگیرد. وی گفته که با در نظرگرفتن این که مدرک حرفه ای و دانشگاهی خاصی ندارد و باید هزینه های خانواده اش که متشکل از همسر و سه فرزند است را بپردازد بنابراین در خرج کردن پول هایش بسیار محتاطانه عمل می کند. ولی با توجه به موفقیت آلبوم ها و کنسرت های گروه فو فایترز به نظر نمی رسد که دیو گرول نگرانی از بابت پول درآوردن داشته باشد.

۷- زوی دِشنل

در ادامه این مطلب شما را با چندین ستاره بزرگ و آشنا شده است آشنا می کنیم که علیرغم شهرت و ثروت زیادشان هنوز زندگی خاکی و معمولی دارند.

این بازیگر مشهور سریال های تلویزیونی اکنون جهت هر اپیزود از سریال «دختر جدید» (New Girl) 125.000 دلار دستمزد می گیرد ولی علاقه ای به زرق و برق و خرج کردن بی حساب و کتاب پول هایش ندارد. بر اساس اسناد مالی مربوط به جدایی از همسرش در دادگاه مشخص شده است که وی به شدت راحت زیست و صرفه جو بوده و با احتیاط پول هایش را خرج می کند و البته قصد دارد آینده خود را تضمین نماید. بر اساس این اسناد اگر چه وی هر ماه حدود ۱۰۰.۰۰۰ دلار با خود به منزل می برد ولی هزینه های او در حدود ۲۲.۵۰۰ دلار در ماه بود یعنی کمتر از ۲۵ درصد از درآمد ماهانه اش.

جالب تر این که تنها ۱۰۰۰ دلار از این مبلغ مربوط به هزینه های جاری مانند قبض ها و دو هزار دلار نیز جهت کارهای خیریه بوده هست. در حدود نیمی از درآمد او در حساب بانکی اش سپرده گذاری شده است و مابقی آن نیز صرف خرید سهام، اوراق قرضه و املاک شده است بود. در همین مدت سه کارت اعتباری خود خالی از اعتبار پولی بودند ولی وی جهت پرداخت هزینه های خود با هیچ مشکلی روبرو نبود.

۸- جنیفر لارنس

ستارگان ثروتمندی که زندگی خاکی و ساده‌‌ایی دارند

جنیفر لارنس در حال حاضر یکی از مشهورترین و پردرآمدترین بازیگران هالیوودی است که علاوه بر حضور در پروژه های بزرگ تاکنون یک بار نیز برنده جایزه اسکار شده است هست. او در حال حاضر بیش از ۷۵ میلیون دلار ثروت دارد و هر وقت که مورد نیاز ببیند پول هایش را خرج می کند. ولی او خود گفته که بعد از موفقیت در حوزه بازیگری و اوج رفتن دستمزد و درآمد نیز زندگی وی عوض کردن چندانی نکرده هست. وی حتی تا یک سال پیش در همان آپارتمانی که قبل از دوران شهرتش در آن زندگی می کرد به سر می برد.

وی در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۳ در این باره گفته است:” من طوری بزرگ شدم که جهت پول ارزش قایل باشم، که به پول احترام بگذارم، حتی اگر مقدار زیادی از آن را داشته باشم”. وی حتی دستیار شخصی نیز ندارد و خودش خریدهایش را انجام می دهد و البته در معاملاتش تلاش می کند چانه زنی کند و تخفیف بگیرد. همچنین وی به جای سوار شدن بر خودروهای لوکس هنوز از یک شورلت ولت معمولی استفاده می کند.

۹- پل مک کارتنی

پل مک کارتنی یکی از اعضای گروه موسیقش مشهور بیتلز هست. به گفته ی دخترش استلا، پل مک کارتنی افسانه ای بسیار خسیس است لیکن علی رغم ثروت فروان و درخواست دخترش جهت فرستادن او به مدرسه شخصی او را به یک مدرسه دولتی فرستاد. ثروت مک کارتنی از مرز یک میلیارد دلار گذشته است ولی به گفته ی دیو گیلمور، از گروه پینک فلوید وی در یک مهمانی به افتخار همسر سابقش جهت نوشیدنی ها از مهمانان پول گرفت. شاید باورکردنی نباشد ولی بهرحال او جهت بدست آوردن این همه پول تمام زندگی اش تلاش کرده است.

۱۰- کریستن بل

این بازیگر مشهور که دو فرزند نیز دارد اجازه نداده که شهرت و ثروت سبک زندگی راحت زیستانه اش را عوض کردن دهد. به گفته ی کریستن بل هزینه مراسم ازدواج او و همسرش تنها ۱۴۲ دلار بود که بخشی از آن صرف خرید بنزین شد.

وی حتی به شوخی خود و همسرش را «ذاتا جنگلی و دهاتی» نامیده است در صورتی که روی هم بیش از ۲۰ میلیون دلار ثروت دارند. وی در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرده که از کوپن های تخفیف و محصولات دارای تخفیف استفاده کرده و در پیش گرفتن این رویه را نیز به مجری برنامه پیشنهاد کرد.

۱۱- شایا لباف

با توجه به سر و وضع ظاهری و شیوه لباس پوشیدنش در انظار عمومی، شایا لباف زیاد به یک دوره گرد شبیه است تا یک بازیگر سرشناس. او اگر چه در فیلم های پرفروشی بازی کرده است ولی وی گفته که با زندگی فقیرانه کاملاً آشناست لیکن در دوران کودکی در یک خانواده فقیر به دنیا آمده هست. زندگی سخت دوران کودکی او را بسیار فروتن و راحت زیست بار آورده و از این که در بزرگسالی به موفقیت دست یافته خدا را شاکر هست. وی گفته که درس های دوران سخت کودکی باعث شده است که به این موفقیت ها دست پیدا کند. وی از زمانی که تنها ۱۰ سال داشته کار می کرده و جهت کمک به خانواده اش دنبال راهی جهت کسب درآمد بوده است.

۱۲- میک جَگر

او یکی از بزرگ ترین خوانندگان و موسیقیدانان حوزه راک اند رول و عضو یکی از مشهورترین گروه های موسیقی راک هست. این عضو گروه موسیقی رولینگ استونز، در سال ۱۹۹۹ و در جریان جدایی از همسر سابقش به وسیله او متهم شد که هیچ گاه جهت هزینه های منزل و فرزند هایشان پولی پرداخت نکرده است و جری هال همسر خود را فردی خسیس توصیف کرد. دیگر همسر او ماریان فیثفول نیز همسر سابق خود برا بسیار خسیس توصیف کرد.

اما جَگر در مصاحبه ای با روزنامه گاردین خود را راحت زیست تعریف کرده و گفته که هم نسلی های او یاد گرفته بودند که به جای دور انداختن اشیاء خراب شده است آن ها را تعمیر کنند. وی گفته که نسل او مانند کسانی که دوستانشان را به سفرهای تفریحی می برند و هزاران دلار جهت چیزهای بی ارزش خرج می کنند بزرگ نشده اند.

۱۳- هیلاری سوانک

هیلاری سوانک برنده دو جایزه اسکار همواره نقش زنان سرسخت را بازی کرده است که راهشان را در جامعه آشفته خود پیدا کرده اند. ولی جالب این است که وی در زندگی شخصی و واقعی اش نیز با شرایط مشابهی روبرو بوده هست. در واقع هیلاری سوانک در یک کانکس در واشنگتن بزرگ شده است است و وی در مصاحبه ای با شبکه ای بی سی در این باره چنین گفته است:” من یک رویا در سر داشتم… من باید با تلاش راهم را از آنجا باز می کردم و واقعاً خوش شانس هستم”. بعد از نقل مکان به کالیفرنیا، وی و مادرش جهت مدتی در ماشین خود زندگی کردند که باعث شد این بازیگر جوان قواعد راحت زیستی را جهت هر لحظه یاد بگیرد.

این روزها سوانک زندگی بسیار راحتتری دارد ولی جایی که از آنجا آمده را فراموش نکرده هست. وی در مصاحبه ای با دیلی میل گفته که به خاطر تمام مشکل هایی که تحمل کرده به خود افتخار می کند و خدا را به خاطر این که ماه به ماه می تواند هزینه های زندگی اش را بدون مسئله بپردازد شکر می کند لیکن علی رغم قبل در امنیت مالی قرار دارد. وی گفته که مانند دیگر افراد عادی پلو هایش را خرج کرده و قبل از این کار به خوبی فکر می کند و البته اول از همه به تامین هزینه های خانواده اش اهمیت می دهد.

۱۴- مارک زاکربرگ

مارک زاکربرگ موسس فیسبوک و یکی از ثروتمندترین میلیاردرهای دنیا همواره با تی شرت ها و شلوارهای راحت و تکراری در محل کار و انظار عمومی ظاهر می شود . از همه جالب تر این که وی علیرغم ثروت باور نکردنی خود مراسم ازدواج اش را در حیاط پشتی منزل اش در پالو آتو به سادگی هر چه تمامتر برگزار کرده و بعد از آن نیز همراه همسرش در سفر به رم مانند افراد بسیار معمولی در فروشگاه مک دونالدز مشغول خوردن ساندویچ دیده شدند.

وی همچنین گفته که علاقه ای به زندگی مجلل و ثروت اندوزی نداشته و خیال دارد که ۹۹ درصد از سهام شرکتش را در سال های آینده به مراکز خیریه و در راه فعالیت های بشردوستانه ببخشد. جالب این که وی یک ماشین راحت هاش بک فولکس واگن نیز دارد که از ماشین بسیاری از افراد معمولی راحت تر است.

۱۵-کَری آندروود

کری آندروود خواننده جوان موسیقی کانتری که در مدت وقت بسیار کوتاهی به شهرتی خیره کننده دست یافت می توانست مانند بسیاری دیگر از ستاره های جوان خیلی سریع دچار نخوت شده است و خود را گم کند. وی در مصاحبه ای گفته که همراه با همسرش در دوران نامزدی در یک ایستگاه مترو غذا می خورده و آنجا در واقع «پاتوق همیشگی» آن ها بوده است .وی همچنین گفته که همواره خودش خریدهای منزل را انجام می دهد و جهت کم کردن هزینه هایش از کوپن های تخفیف استفاده می کند.

۱۶- هالی بری

این بازیگر برنده جایزه اسکار نیز اجازه نداده که زرق و برق و شهرت دنیای هالیوود سبک زندگی او را عوض کردن دهد و مانند تمامی افراد حاضر در این لیست زندگی راحت ای دارد. وی در مصاحبه ای گفته که علی رغم داشتن ثروتی قابل توجه از آن دسته زنان هالیوودی نیست که ماشین های آنچنانی و مقادیر زیادی طلا و جواهرات داشته باشد. همچنین وی گفته که همواره تلاش می کند هزینه هایش را کم کرده و بعد انداز کند لیکن نمی داند که تا کی می تواند درآمد بالایی داشته باشد.

البته هنگامی که بدانید که هالی بری زندگی مشکل در دوران کودکی داشته و پدرش همواره مادرش را در برابر چشمان او کتک می زده با او موافق خواهید بود. وی گفته که تلاش می کند زنی نیرومند باشد و از فرزندانش مواظبت کند تا تجربیات خودش تکرار نشوند.

۱۷- توبی مگوایر

توبی مگوایر که با فیلم «مرد عنکبوتی» آشنا شد ظاهر بسیار راحت ای دارد. او در وقت حضور در فرانچایز «مرد عنکبوتی» بیش از ۳۶.۵ میلیون دلار دستمزد گرفت ولی این عنوان باعث نشده که وی پول هایش را بی حساب خرج کند. او در مصاحبه ای گفته که در دوران کودکی و نوجوانی زندگی مشکل داشته و این عنوان به او یاد داده که هر لحظه در مسایل مالی «محافظه کار» باشد و به انباشته کردن وسایل تجملاتی و گران قیمت نیز علاقه ای ندارد.

برترین ها

واژه های کلیدی: زندگی | میلیون | بازیگر | بازیگری | دوران جوانی | دوران کودکی | دوران نامزدی | بازیگران هالیوودی | پردرآمدترین بازیگران

ستارگان ثروتمندی که زندگی خاکی و ساده‌‌ایی دارند

ستارگان ثروتمندی که زندگی خاکی و ساده‌‌ایی دارند

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz