caciques سیگار مردان بیماری کودکان

caciques: سیگار مردان بیماری کودکان مبتلا شدن سرطان ریه سرطان دهان سرطان سینه عوارض مصرف مصرف سیگار سرطان دهان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کمپی که اجاره‌اش ١٠ میلیارد تومان است

«بعد از بازی با روسیه، مشغول بررسی کمپ های تمرینی جهت تعیین محل اسکان تیم ملی بودم و اگر مسئله خاصی پیش نیاید، ما در کمپ کالوگا اسکان خواهیم داشت»؛ این بخشی از

کمپی که اجاره‌اش ١٠ میلیارد تومان است

کمپی که اجاره اش ١٠ میلیارد تومان است

عبارات مهم : ایران

«بعد از بازی با روسیه، مشغول بررسی کمپ های تمرینی جهت تعیین محل اسکان تیم ملی بودم و اگر مسئله خاصی پیش نیاید، ما در کمپ کالوگا اسکان خواهیم داشت»؛ این بخشی از صحبت های کارلوس کی روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی کشورمان، با «مچ تی وی» روسیه بود؛ زمانی که هنوز نه خبری از رقبای احتمالی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی بود و نه اینکه حتی قرعه کشی صورت گرفته بود.

کمپی که اجاره‌اش ١٠ میلیارد تومان است

در آن برهه، هیچ کدام از مسئولان رسمی روسیه هم نمی توانستند راجع به کمپ های تمرینی تیم های حاضر در جام جهانی صحبت کنند؛ چون طبق قانون آنها باید بعد از انجام مراسم قرعه کشی صحبت و تأیید می کردند که چه تیمی کدام کمپ را گزینش کرده هست. البته همان «کالوگا» هم دومین کمپ احتمالی تیم ملی بود؛ چون پیش از آن به خاطر حضور سردار آزمون در تیم روبین کازان، عنوان شد که کشور عزیزمان ایران به کمپ تمرینی کازان خواهد رفت؛ ولی کی روش به علت اینکه از تیم ملی کشور عزیزمان ایران در این شهر استقبال خوبی نشده بود، بی خیال آن تصمیم شد.

به هرحال پیش از مراسم قرعه کشی مرحله گروهی جام جهانی کمپ تمرینی کالوگا جهت کشور عزیزمان ایران در نظر گرفته شد؛ این کمپ در منطقه ای کم جمعیت در جنوب غربی مسکو بود که با پایتخت روسیه ١٦٠ کیلومتر فاصله داشت؛ ولی حالا کمپ تازه تیم ملی در غرب شهر مسکو در نظر گرفته شده؛ با این تفاوت که ١٥٤ کیلومتر نزدیک تر شده است است! داستان راجع به کمپ تمرینی «باکوفکا» هست؛ کمپ اختصاصی کلوب لوکوموتیو مسکو که در فاصله شش کیلومتری غرب مسکو واقع شده است و قرار است در طول جام جهانی در اختیار تیم ملی کشور عزیزمان ایران باشد.

«بعد از بازی با روسیه، مشغول بررسی کمپ های تمرینی جهت تعیین محل اسکان تیم ملی بودم و اگر مسئله خاصی پیش نیاید، ما در کمپ کالوگا اسکان خواهیم داشت»؛ این بخشی از

نبود ایتالیا و وقت طلبی ایران

کمپ باکوفکا از مدت ها قبل با مشورت مسئولان تیم ملی ایتالیا قرار شده است بود در اختیار لاجوردی پوشان قرار بگیرد؛ بااین حال ناکامی هم تیمی های بوفون در راه رسیدن به جام جهانی این وقت را در اختیار کی روش و فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران گذاشت تا خیلی سریع وارد میدان شوند و این کمپ مجهز را مال خود کنند؛ باکوفکا که یکی از ١٧ کمپ مسکو جهت میزبانی از تیم های حاضر در جام جهانی هست، درست مثل کالوگا در منطقه ای آرام واقع شده است و اهالی این منطقه به زور جمعیت ارزش به ٢٠٠ هزار نفر می رسد.

خوش آب وهوا و سرسبز

باکوفکا مدت هاست در اختیار تیم لوکوموتیو مسکو قرار دارد. این کمپ البته یکی، دوبار هم بازسازی شده است و حالا تقریبا ایده آل ترین شرایطش را دارد. مهم ترین بازسازی که روی این کمپ صورت گرفت، مربوط به سال ٢٠٠٠ بود که کاملا آن را دگرگون و تبدیل به کمپ مدرن فوتبال کرد. البته آن وقت این کمپ در منطقه ای جنگلی بود؛ حتی تا همین پنج سال پیش هم اگر سری به این کمپ زده می شد، در میان انبوهی از درختان پنهان شده است بود؛ ولی ساخت وسازهای زیاد و مدرن ترشدن این کمپ باعث شد از حجم درختان اطراف این کمپ کاسته شود. با وجود این هنوز کمپ باکوفکا در میان درختان متعددی واقع شده است و منظره سرسبزی که به خود می گیرد، به قشنگی های این کمپ می افزاید؛ به خاص در تابستان که آب وهوای بسیار مناسبی هم بر این منطقه حاکم می شود.

کمپی که اجاره‌اش ١٠ میلیارد تومان است

امکانات کمپ تیم ملی

مهم ترین دغدغه ای که کی روش جهت کمپ تیم ملی داشته، آرامش فضای کمپ بوده که این مورد را باکوفکا دارد؛ ضمن اینکه زمین چمن تمرین این کمپ هم کیفیت بالایی دارد و می تواند نیازهای کی روش را برطرف کند. ساختمان مهم این کمپ هم مدرن شده است و سه طبقه هست؛ اتاق های چوبی که جهت استراحت بازیکنان در نظر گرفته شده، به ریکاوری بهتر آنها کمک می کند؛ در طبقه دوم هم سالن ناهارخوری تعبیه شده است و میز بیلیارد هم جهت اوقات فراغت بازیکنان در طبقه همکف قرار داده شده است است.

علاوه بر این موارد، این کمپ سالن بدن سازی و همچنین استخر و سونا هم دارد که همگی در کنار هم باعث شده است تا تبدیل به یکی از عالی ترین کمپ های ممکن جهت جام جهانی شود. هرچند اقامت در این کمپ جهت تیم ملی کشور عزیزمان ایران ١٠ میلیارد تومان هم آب خورده هست؛ این مورد را روز گذشته مهدی تاج، مدیر فدراسیون فوتبال، تأیید کرد و گفت: «این کمپ را که جهت اقامت تقریبا یک ماهه در مسکو گرفتیم، ١٠ میلیارد تومان هزینه دارد».

«بعد از بازی با روسیه، مشغول بررسی کمپ های تمرینی جهت تعیین محل اسکان تیم ملی بودم و اگر مسئله خاصی پیش نیاید، ما در کمپ کالوگا اسکان خواهیم داشت»؛ این بخشی از

اخبار ورزشی – شرق /سجاد فیروزی

واژه های کلیدی: ایران | کالوگا | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz